Forum www.zarabianieinternet.fora.pl Strona Główna www.zarabianieinternet.fora.pl
zarabianie w internecie procesory platnosci internetowej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mg

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zarabianieinternet.fora.pl Strona Główna -> MG
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
advenger44
Administrator
AdministratorDołączył: 06 Lip 2012
Posty: 442
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: UNITED KINGDOM PLYMOUTH

PostWysłany: Sob 7:49, 22 Wrz 2012    Temat postu: mg

Dokumentacja MarketGlory
Internetowa gra strategiczna

MarketGlory jest ekonomiczny, polityczny, społeczny i wojskowy symulator gdzie można zamienić wirtualną walutę na prawdziwe pieniądze.

Każdy gracz z MarketGlory społeczności ma możliwość: pracować, zakładać przedsiębiorstwa, RUN dla rządu, zalecane skierowań, zdobywać stopnie wojskowe i zbudować swoją własną organizację.Droga do sukcesu w MarketGlory osiągana jest poprzez osobistą strategii przez każdego gracza w społeczności. Nie ma limitu czasu, niektóre osiągnięcia celów szybciej niż inni. Ważne jest, aby być obecny w MarketGlory i rozwijać coś, co daje Ci satysfakcję w tej grze. Sukces jest wynikiem działalności opartej na działaniu i wytrwałości. W każdej dziedzinie życia, tych, którzy nie dają się z pewnością osiągnąć wszystkie swoje cele.

Dlatego sukces w MarketGlory może dać znaczne dochody w prawdziwym życiu.

Pieniądze szczęścia nie dają, ale ich liczba nie.EnergiaDlaczego jest to ważne, aby mieć energię MarketGlory?

Ponieważ:

- W zależności od poziomu energii otrzymywanej premii walczyć;

- Energii jest istotnym czynnikiem w obliczaniu wydajności;

- W zależności od poziomu energii dostajesz procent skierowań zarobków;

- Atak i obrona są uzależnione od poziomu energii.Energii wzrasta, gdy towary są konsumowane. Na przykład, mniejsze jakości żywności spowoduje wzrost 1 W poziomie energii. Również, gdy jesz żywności wysokiej jakości dostajesz 5 energii; jakość spożywanych produktów jest bardzo ważne w MarketGlory. Energii wzrasta podczas jedzenia lub masz: kawa, odzież, artykuły, domy i wino.Ile energii można uzyskać?Jedzenie:

• 1 dla niższej jakości

• 3 w normalnej jakości

• 5 wysokiej jakości

Jedzenie jest spożywane cztery razy dziennie, w: 3,15, 9,15, 15,15 i 21,15 serwerem czasu (+2 GMT). Jedzenie można kupić zarówno z rynku lokalnego (z lokalnej walucie), lub z globalnego rynku (złota). Po zakupie żywności, można zobaczyć, jak wiele produktów masz w magazynie z menu Profile / Inventory.Ubrania:

• 1 dziennie na niską jakość

• 3 na dzień do normalnej jakości

• 5 dziennie dla wysokiej jakości.

Należy pamiętać, że ubrania ostatnich 10 dni. Ubrania można kupić zarówno z rynku lokalnego (z lokalnej walucie), lub z globalnego rynku (złota). Po zakupie ubrań, można zobaczyć jak wiele produktów masz w magazynie z menu Profile / Inventory.

Kawa:

• 1 dla niższej jakości kawy

• 3 do normalnej jakości kawy

• 5 wysokiej jakości kawy

Kawa może być spożywana w dowolnym momencie. Kawy można kupić zarówno z rynku lokalnego (z lokalnej walucie), lub z globalnego rynku (złota). Po zakupie kawy, można zobaczyć, jak wiele produktów masz w magazynie z menu Profile / Inventory.

Domy:

• 7 dom

• 20 Villa

• 35 Pałac

Domy trwają 30 dni. Domy można kupić zarówno z rynku lokalnego (z lokalnej walucie), lub z globalnego rynku (złota). Po zakupie domów, można zobaczyć, jak wiele produktów masz w magazynie z menu Profile / Inventory.Artykuły: Otrzymujesz 0,3 punktów energii dla każdego artykułu można kupić, do 10 artykułów dziennie. Artykuły można kupić na stronie głównej.Wino: daje punkty energii widoczne w chwili zakupu. Wino może być spożywane raz dziennie i robi się silniejsza od ręki, z 0,1 pkt energii co 12 godzin. Wino można kupić tylko z rynku lokalnego (z waluty lokalnej). Po zakupie wina, można zobaczyć, jak wiele produktów masz w magazynie z menu Profile / Inventory.

Na ubrania domów mrówek, energia jest rozprowadzana co godzinę, przez cały dzień. Na przykład, na ubrania Q1, otrzymasz 1/24 punktów energii każdej godziny, na q2 ubrania - 3/24 punktów energii, a na ubrania Q3 - 5/24 punktów energii każdej godziny. Same, za domem, będziesz otrzymywać co godzinę 7/24 punktów energii, dla Villa - 20/24 punktów energii i pałacu - 35/24 punktów energii.Jak energia zmniejszy?Energii zmniejsza się o 5% na godzinę, o 10% podczas pracy, a 2% pracuje podczas walki.

Wysoki poziom energii pozwala zarobić więcej, a do otrzymania wyższych podatków od działalności odesłań.

UWAGA! Jest bardzo ważne, aby skorelować kosztów z przychodami. To nie jest dobrą rzeczą, aby wszyscy mają wysoki poziom energii jest.

Energia może wynieść do 100.

WIEDZADlaczego ważne jest, aby posiadać wiedzę w chwale Market?

Wiedza jest ważnym czynnikiem przy obliczaniu wydajności.

Przy zakupie książek, w zależności od ich jakości otrzymasz wiedzę jak następuje: Low quality = +1 Book Knowledge, normalny Book quality = +3 Wiedza, wysoka jakość Książka = +5 Wiedza.

Wiedza zmniejsza się o 0,2 dziennie i może osiągnąć maksymalny poziom 1000.

Książki można kupić zarówno z rynku lokalnego (z lokalnej walucie), lub z globalnego rynku (złota). Po zakupie książki można zobaczyć, jak wiele produktów masz w magazynie z menu Profile / Inventory.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWEDlaczego jest to ważne, aby mieć doświadczenie zawodowe w Glory Market?Doświadczenie to ważny czynnik przy obliczaniu wydajności.Zwiększa każdym pracować przez 0,3 dziennie. Jeśli pracujesz na co dzień doświadczenie wzrośnie. Możesz kupić doświadczenie z kraju rządu, który należysz do z 1 euro za punkt doświadczeń między 1-100 doświadczenia z 0,8 euro między 100.1-500, z 0,6 euro między 500.1-1000. Doświadczenie spada w następujący sposób: od 1 do 10 przez 0,1 dziennie, między 10,1 a 100 do 0,2 dziennie, między 100,1 a 500 przez 0,4 dziennie, pomiędzy 500,1 i 1000 o 0,6 dziennie. Poziom doświadczenia można zobaczyć w menu prac.

WYDAJNOŚĆDlaczego wydajność ważne Glory Market?Produktywność jest obywatelem zdolność do produkcji towarów dla firm, w których pracują.Produktywność jest obliczana według wzoru: Energy + Doświadczenie + Wiedza / 3.

Energia może wzrosnąć nawet do 100.

Doświadczenie może wzrosnąć do 1000.

Wiedza może rosnąć do 1000.

Maksymalna wydajność wynosi 700 iw zależności od niego, otrzymasz pensji lub premii pracy. W pracach sekcji znajdziesz poziom wydajności na godzinę.MenuDomW sekcji głównej znajdziesz mapę kraju, budżetu państwa i ludności na danym obszarze. Również w tym dziale można zobaczyć bonusy oferowane przez rząd. Można kupić artykuły z tutaj.Arena

W hali można walczyć z obywatelami, którzy pokonali MarketGlory cywilnej rangę. Aby walczyć, trzeba co najmniej jedną broń ataku, jeden z obrony i 5 punktów energii. Walki odbywają się na bieżąco i, w zależności od zmian w Arenie, otrzymasz punkty i stopnie wojskowe. Każdy dzień otrzymasz bonus w euro, w zależności od stopnia wojskowego. W celu otrzymania bonusu de, na koniec dnia (12.00 +2 GMT) trzeba mieć przynajmniej jedną broń ataku, jeden z obrony i 5 punktów energii.

Bronie są zużywane automatycznie dla każdej bitwie bierze udziału, nie ważne czy jest to walka na Arenie lub walczyć o skierowania, a nie ważne czy atak lub jesteś atakowany. Broń ostatnie następująco: Q1 - 5 walk, q2 - 15 pojedynki i Q3 - 25 walk.

W tej sekcji można również zobaczyć ostatnie pojedynki, które miały miejsce, własne walki, można szukać przeciwników na państwa, rangi lub nazwy użytkownika, możesz zobaczyć bonusy dla każdego stopnia, niezbędne punkty do osiągnięcia następnego poziomu (w Sekcja premie), itp. Masz również szczyt użytkowników (top dochody z Arena) oraz wykaz transakcji.WalczyćW tej sekcji są dostępne dla przeciwników walk są prezentowane. Jeśli wygrasz bitwę otrzymasz bonus oferowane przez rząd zgodnie z energii masz. Pamiętaj, że przegrany staje się odwołanie do końca dnia, a on będzie zapłacić podatki. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie stracisz tego skierowania, możesz zablokować go tak długo, jak chcesz. Walka trwa 10 minut, w czasie których nie możesz być atakowany i nie można otworzyć nowe walki. Można również zobaczyć historię walki, gdzie wszystkie walki byłeś które są widoczne. Pamiętaj, że jeśli masz broń, będą one również być spożywane w tych walkach o skierowania. Odwołanie nie może zostać zablokowana przez co najmniej 30 dni, w cenie 0,3 euro. Skierowania może być zablokowane z odsyłania / Free menu odesłań.PracowaćW tej sekcji można znaleźć dostępnych miejsc pracy. Otrzymasz wynagrodzenie w zależności od wydajności. Zarobki jest widoczny przez jedną godzinę, do 100 punktów wydajności. Jeśli masz maksymalną wydajność, czyli 700 punktów, aby otrzymać wynagrodzenie zgodnie z następującym wzorem:

Wynagrodzenie X 8 (8 godzin pracy) X 7 (700 pkt dla wydajności).

Jeśli stawka godzinowa wynosi 5 i masz maksymalną wydajność, dostaniesz 5 x 8 x 7 = 280.

W tej sekcji masz worklog, gdzie można zobaczyć, jak wiele dni, które pracowały, a poziom energii, wiedzy i doświadczenia trzeba było w tym czasie. Wynagrodzenie można obliczyć ze wzoru: pensja x 8 x produktywność / 100.RynekW tej sekcji możesz zobaczyć wszystkie oferty spółek z tego kraju i dostępnych licencji biznesowych. Należy pamiętać, że produkty są posortowane według kategorii i jakości.

Surowce i licencje można nabyć tylko przez firmy.Nieruchomości

Z tego menu masz możliwość kupić dom na wynajem, na okres, który chcesz (pod-menu Wynajem domu). Domy są wynajmowane na godziny i są zużywane tylko gdy użytkownik zajmuje im.Global Market

Z tej strony można kupić produkty z innych krajów, na które zapłacisz w złocie. Towary są posortowane tak jak na rynku lokalnym, według kategorii i jakości.Rynek finansowyW tej sekcji można konwertować euro w dowolnej walucie posiadasz. Zauważ, że w MarketGlory istnieje ponad 80 walut i każdy kraj działa z własnej walucie. Kurs ulega wahaniom i zwiększenia / zmniejszenia z każdego kupna / sprzedaży euro lub złota. Możesz rozwijać swoje umiejętności maklerskich na rynku finansowym i uzyskać zyski z transakcji z walut krajowych. Należy pamiętać, że przy każdej transakcji na rynku finansowym, będzie zapłacić podatek w wysokości 3% wartości transakcji, a opłata ta jest wypłacana wyłącznie w Gold.Rynek Referral

Tutaj możesz kupić skierowań od innych użytkowników. Skierowanie jest międzynarodowy rynek, tak, że można kupić poleconych z dowolnego kraju. Radzimy zapoznać się z dochodu tej sprawy przed zakupem. Skierowania mogą być sortowane według poziomu energii, przychody ogółem i ceną.Moich firmW tej sekcji można skonfigurować przedsiębiorstw i zarządzania nimi. Zakładanie firmy kosztuje 10 euro. Otrzymasz miejsca pracy i licencja na 90 dni. Otwarcie gazety jest bezpłatny. Istnieje 19 rodzajów spółek: prasa, surowe materiały firmy (produkcja Winogrona, fabryka Tkaniny, produkcji drewna, produkcji papieru, produkcji mięsa, produkcji żelaza, fabryka szkła, gospodarstwo zbożowe, Mill, Plantacja Bawełna, Plantacja kawy) i produkty firmy ( Restauracja, Winiarnia, fabryka Odzież, budowy domu, broń ataku, obrony i broń University). Dla każdego z firmy tym menu jest opis (potrzebne surowce i wyroby, które mogą być produkowane).

InwentarzW menu inwentarza można zobaczyć surowego materiału, magazynowych produktów gotowych zapasów i koszty ich wytworzenia lub nabycia. Również w tym dziale masz możliwość do wprowadzenia towarów na sprzedaż do wyróżnienia się na rynku kraju, w którym firma ma siedzibę. Można również zdecydować się na sprzedaży towarów na rynku światowym. W "produkcja i sprzedaż" w sekcji można zobaczyć, który pracował dla firmy i ile towary zostały sprzedane. Ponadto, jeśli masz nieruchomość w ekwipunku, możesz wybrać, czy zajmują się lub wypożyczyć go do innych użytkowników.Miejsca pracyW tej sekcji można tworzyć nowe miejsca pracy. Tworzenie nowych kosztów w miejscu pracy z 0,25 euro więcej niż poprzedni. Każde zadanie można podawać oddzielnie, z możliwością ustanowienia zaproponowanego wynagrodzenia i zawiesić lub aktywować zadanie.

"Rekordy pracy"

W tej sekcji można wyświetlić listę obywateli, którzy pracowali dla Twojej firmy, czas, kiedy pracowali, produktywność mieli także wynagrodzenie, które spółka wypłaciła do obywatela."Financial"

Każda firma ma swój własny budżet. W tej sekcji można inwestować i wypłacić pieniądze z firmy. W firmie można inwestować i wycofać złoto.

Po zainwestowały złoto można zmienić pieniądze firmy w walucie kraju, w którym firma została założona.

Gdy chcemy wypłacić pieniądze z firmy, kupić złoto w ramach firmy i wycofać złoto. Należy pamiętać, że o cofnięciu będzie zapłacić podatek w wysokości 5%.

"Transakcje finansowe"

W tej sekcji masz listę wszystkich transakcji dokonanych przez spółkę.Moje firmy - Licencje

W tej sekcji można zobaczyć, co można kupić licencje dla Twojej firmy. Ponadto, każda licencja jest szczegółowo opisany, ile punktów produktywności są wymagane i ile surowców trzeba na produkty. Kiedy masz ważną licencję lub zakupić licencję, datę kiedy licencja wygasa będą wyświetlane. Każda licencja jest ważna przez 90 dni. Od spółki można rozszerzyć licencję lub kupić nowy. Nawet jeśli licencja wygasa nadal można sprzedawać produkty w magazynie, ale nie będzie w stanie wytwarzać produkty już. Każdy rodzaj firmy pozwala konkretnego zakupu licencji.

Licencje dla towarów konsumpcyjnych są podzielone na trzy kategorie, w zależności od jakości.

W sekcji pozwolenia na rynku, można przeczytać wszystkie szczegóły dotyczące licencji, np. wydajności potrzebnej do produkcji towarów, surowców niezbędnych dla towarów i jakości towaru. Przy zakupie licencji pieniędzy trafi do rządu tego kraju, gdzie obiekt jest tworzony.Ustawienia

Z menu "Ustawienia" można zmienić opis firmy i logo.Moje firmy - uaktualnienie

Firmy mogą być przeniesieni do produkcji towarów przy niższych kosztach i dlatego firma może być bardziej efektywne na rynku. Istnieje 5 poziomów aktualizacji:

Upgrade 1 = 10% wydajność = 10 euro

Upgrade 2 = 20% wydajność = 30 euro

Upgrade 3 = 30% wydajność = 70 euro

Upgrade 4 = 40% wydajność = 1500 euro

Upgrade 5 = 50% wydajności = 310 euroMożna wypożyczyć uaktualnienie dla Twojej firmy, na czas określony z "30 dni uaktualnić" sub-menu. Kiedy wynajmujesz na aktualizację, nie będzie mógł wynająć lub kupić jeszcze jeden, tak długo, jak wynajem jest ważny. Upgrade wynajem uwzględnia poziom modernizacji, który został kupiony. Ceny za wynajem są następujące:

Upgrade 1 = +10% wydajności = 0,5 euro

Upgrade 2 = +20% wydajności = 1,50 euro

Upgrade 3 = +30% wydajności = 3,50 Euro

Upgrade 4 = +40% wydajności = 7,50 Euro

Upgrade 5 = +50% wydajności = 15,50 Euro

PARTNERZYW tej sekcji można kupić MarketGlory akcja gry.

Gdy saldo przekroczy 10.000 euro, otrzymasz 1 centa za każdą akcję posiadasz. Można sprzedać i kupić akcje od innych graczy. Saldo złoto jest wymieniane w euro.

Euro są dodawane do salda funduszu gry, gdy:

• Firma jest tworzony

• miejsce pracy jest tworzony

• wycofanie się z gry jest (20% z wycofania)

• walka zostanie natychmiast zakończony

• akcje są nabywaneTe pojawiają się jako ujemne transakcji w funduszu:

• 10% od kwoty zainwestowanej w kraju, który posiada obywatelstwo obywatela, który inwestuje w jego rachunku

• 10% z kwoty inwestowane dla tego, kto jest właścicielem obywatela, który zainwestował w jego rachunku

Te negatywne transakcje objęte są 20% prowizji stosowanej na wypłaty z MarketGlory konta.Polecone:

Poniżej znajduje się lista Twoich poleconych. Wygrywasz skierowanie jeśli wyzwania przeciwnika do walki i wygrać walkę. Tracisz skierowanie kiedy przegrywa walkę. Skierowań będzie uiścić opłatę w wysokości 10% ich zarobków, według energii masz. Jeżeli zablokujesz skierowanie, to nie może być atakowany. Użytkownik, który rejestruje poprzez link partnerski będzie Twoim skierowanie zablokowane na okres 100 dni, po czym zdecydować, czy go zablokować lub ustawić go za darmo. Blokowanie może być co najmniej 30 dni. Skierowania są pokazane w 3 kategoriach: zablokowane, wolnych i na rynku.AffiliatesW "Affiliates" sekcji można znaleźć swój własny link, który można wysłać do wszystkich swoich znajomych. Ci, którzy będą rejestrować na link będzie skierowań do 100 dni. Ponadto, w zależności od energii, otrzymają do 20% dochodu Twoich poleconych. Tutaj także możesz zobaczyć ile wizyt miałaś na link i ile rejestracje. Możesz także skorzystać z banerów w celu przyciągnięcia większej liczby oddziałów.

Dla każdej nowej sprawy, która zapisała na link oddziałów, otrzymają, w ciągu tygodnia, kilka punktów, w zależności od ich aktywności. Dlatego, otrzymasz 0,1 punktów każdy dzień, jeśli odwołanie jest aktywne. O skierowanie Kto jest z dnia na dzień, można otrzymać maksymalnie 0,7 punkty. Fundusz zostanie utworzony, składająca się z 10% wszystkich dochodów rządów, a fundusz ten jest dystrybuowany do użytkowników, którzy wnieśli odwołania w ciągu ostatnich 7 dni, ale tylko dla liczb całkowitych otrzymanych. Fundusz można zobaczyć w tej sekcji.Rankingi

Można zobaczyć tutaj ranking wszystkich graczy, w zależności od ich dochodów, produktywności, euro, akcje złota, skierowania i energii.Raporty - Transakcje

Oto lista wszystkich przychodów i kosztów, które można zrobić.Raporty - Aktywa finansowe

W tej sekcji można wyświetlić wszystkie waluty posiadane.Rząd - Members

Co miesiąc, w dniu 1, w MarketGlory, są wybory. W tej sekcji można uruchomić dla rządu, w kraju, który jest obywatelem, na tydzień przed wyborami. W zależności od liczby głosów, którzy są w pierwszych 8 miejscach będzie częścią rządu. Pierwszym będzie premier i inni będą prezesi. Premier będzie miał 3 głosów w rządzie, a pozostałe Governors będzie 1 głosem. Rząd będzie mógł głosować za prawem przez Wich modyfikować poziom premii i podatków globalnych. Członkowie rządu będzie również możliwość wymiany walut dla budżetu państwa, na rynku finansowym.Rząd - Księgowość

Dostępne waluty w funduszu rządowego reprezentowania kraju aktywów obrotowych. Operacji finansowych w walucie krajowej czy obcej mogą być wykonywane tylko przez członków rządu, ale wszyscy gracze są w stanie wyświetlać dane.

W poniższej liście znajdziesz wszystkie waluty posiadane przez rząd.Rząd - BONUSY

W tej sekcji możesz zobaczyć bonusy podane przez rząd.

Premie są oferowane przez rząd kraju, w którym jesteś. W sekcji głównej możesz zobaczyć zarówno budżetu państwa, a liczba obywateli w kraju. Również w domu sekcja istnieje lista bonusów oferowanych przez rząd kraju, opis każdego bonusu i warunki uzyskania premii: energia dla przekazania i premii walki i produktywności dla premii pracy.

Należy pamiętać, że maksymalny bonus, który może być osiągnięty, jeśli spełniasz wymagania dotyczące maksymalnych tej premii jest określona tam.

Przykład: jeśli masz 1 energii, otrzymasz 1% zarejestrowanej premii rządowej, jeśli masz 100 energii, otrzymają 100% wyświetlanego bonusu.

Premia praca otrzymała w zależności od wydajności, na przykład, aby otrzymać 10% bonus trzeba będzie mieć 70 wydajność, maksymalną wydajność jest 700. W sekcji Wydajność można zobaczyć, jakie czynniki wpływają i jak możesz je rozwijać.

Należy pamiętać, że wszystkie bonusy są oferowane przez kraj, którego jest obywatelem.Rządowe - Podatki

Ten rozdział pokazuje, że płaci podatki dla rządu, a także podatki płacisz w sprzedaży produktów na rynku światowym. Ponadto, można tu zobaczyć szczegóły produkcji dla każdego produktu.Profil - Inwentaryzacja

W tej sekcji można wyświetlić wszystkie właściwości, które posiadasz. Się konsumpcja co 6 godzin. Jeśli masz inne właściwości żywności, pierwsze zużywanego będzie wysokiej jakości jedzenie. Kawa może być spożywany po kliknięciu podawania kawy, podobnie jak wino. Ubrania mają żywotność 10 dni. Domy mają żywotność 30 dni.Profil - Ustawienia.

W tej sekcji możesz zmienić swoje hasło.Alarmy

W tej części zostaną Państwo poinformowani, kiedy jeden z Waszych firm nie ma surowego lewo materiałów lub pieniędzy do zapłaty wynagrodzenia. Ponadto, pojawi się tutaj wpisów do nowych odcinków, które zostały wdrożone.Dziękujemy za zainteresowanie czytając cały ten materiał.Poleca swój link polecający do wszystkich i zarabiać prowizje MarketGlory. Wykorzystać wszystkie możliwości oferowane przez nas i będzie z nami przez długi okres do korzystania z przyszłych projektów, zbyt.

W życiu szansa, warto wyceniane w czasie. Teraz możesz rozwijać wielką szansę na całym świecie przez MarketGlory i zrealizować wszystkie swoje cele. Wiele osób tracić czasu w Internecie bez wygraniu niczego tutaj, z zaledwie kilku minut dziennie, możesz zarządzać firmą w MarketGlory i zwiększyć swoje dochody. Nie gwarantujemy, że każdy będzie osiągnąć sukces, to zależy od tego, co strategia każdy gracz ma w MarketGlory. Dbamy o wszystko jest uczciwe, przejrzyste i równych szans dla wszystkich użytkowników.Oferujemy wsparcie i narzędzia, które pozwolą Ci rozwinąć swój biznes na całym świecie tak jak chcesz.Każdy człowiek zasługuje na poznanie strategii gospodarczych, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą w MarketGlory.

Razem jesteśmy zespołem i nie ważne kim jesteś i gdzie jesteś, wszyscy korzystają MarketGlory.

Ludzie na całym świecie mają okazję cieszyć MarketGlory i przyczyniają się do rozwoju systemu. W ten sposób można osiągnąć sukces zarówno w życiu wirtualnym i rzeczywistym.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giżka
poczatkujacy inwestor
poczatkujacy inwestorDołączył: 03 Sie 2015
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 10:20, 21 Sie 2015    Temat postu:

Dużo ciekawych i przydatnych informacji.
Dzięki! Przyda się Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moneymen
Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Więcbork

PostWysłany: Śro 14:42, 13 Kwi 2016    Temat postu:

Dla początkującego w tej branży jak znalazł

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zarabianieinternet.fora.pl Strona Główna -> MG Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin